LUCIE CHROUST
A minimalist photo of Lexus RX 450h+ in urban scape and model walking towards a car.
A couple toasting with beer glasses at Formanka, an Art Nouveau venue in Pilsner Urquell Brewery, Pilsen
Three women wearing Czech yoga brand apparel posing confidently amidst a serene woodland setting. Dhaara.
A MODEL wearing MIDORI BIKINI swimwear.
A young couple enjoying trip with TOYOTA YARIS in the island of Mallorca, Spain. Toyota Česká republika.

Komerční lifestyle
fotografie

Pojďme dát vašim fotkám
příběh

Pojďme ukázat vaše produkty nebo služby v reálném životě. Tak jak je lidi používají, aby se do nich mohli rovnou zamilovat. Lifestyle fotografie pořídíme na pečlivě vybrané lokalitě, která bude pro vaši značku perfektní. Celý projekt do detailu strategicky promyslíme, aby výsledné fotky posunuly vaši značku zase o kus dál.

DÁme život i
velkým nápadům

Chcete fotit s profesionálními modelkami, nechat je nalíčit zkušenou make-up artistkou nebo potřebujete kromě fotek i video? Mám kolem sebe řadu zkušených profesionálů, se kterými ráda sestavím celý produkční tým. Ušetříte si tak spoustu času a starostí.

Jak pracuji?

PŘÍPRAVA

Nejdříve poznám vaši značku a očekávání od celého projektu. Společně vymyslíme kreativní koncept a já k němu vytvořím inspirační nástěnku (moodboard), abychom si ujasnili, jak má výsledek vypadat. Až si koncept schválíme, pustím se do příprav na focení. To nejčastěji zahrnuje hledání vhodné lokality, sestavení produkčního týmu nebo taky přípravu rekvizit.

PRODUKCE

Díky pečlivým přípravám jde den „D” hladce a celé focení má jasný plán. Máme seznam konkrétních snímků, které potřebujeme, víme, kdo má jakou roli a jak má vypadat výsledek. Můžeme se tak naplno ponořit do kreativního tvoření a udělat tu nejlepší práci.

POST-PRODUKCE

Tady už dostávají výsledné fotky jasné obrysy. Vyberu ty nejlepší snímky a upravím je k naprosté dokonalosti. Fotkám pořízeným venku vždy zachovávám jejich přirozenost, u těch studiových pracuju s výraznějšími barvami, světlem nebo kreativními prvky tak, aby finální fotka vystoupila z davu.

Originální, ŽIVÉ, poutavé

Vaše produkty vyfotím i v zahraničí

Chcete originální fotky, které vás skutečně odliší a udělají z vaší značky prémiovou volbu? Pravidelně jezdím do různých zahraničních destinací, kde fotím vaše produkty v autentickém prostředí. Žádné simulování pláže ve studiu, ale opravdová exotická příroda. Ve spoustě lokací mám vytvořenou síť kontaktů, a tak pro vás zařídím kompletní produkci přímo na místě.

Vaše brand image dostane nový nádech, vzbudíte dojem prémiové značky, kterou skutečně jste, a zase budete krok napřed před konkurencí.

TOYOTA PRO ACE van parked in front of a majestic mountain in the Dolomites, Italy, showcasing the beauty of nature and the convenience of transportation.
A man with long hair, exuding a sense of style and confidence, stands tall in this captivating image.
Three women in WEAR MY YOGA gear holding yoga mats, ready for a yoga session ON MALLORCA.
A MODEL wearing MIDORI BIKINI swimwear

Pojďme ukázat vaši značku v tom nejlepším světle!

A man standing in a beer barrel alley in Pilsner Urquell Brewery cellars.